Hakkında

Merhabalar.

Eğer bu sayfaya kadar geldiyseniz bir şekilde internet üzerinde bana denk gelmiş ve ilginizi çekebilmeyi başardım demektir.

Kısaca kendimden bahsedecek olursam;

 

23 yaşını yeni doldurmuş. Hayatı deli dolu yaşamayı seven, çevresinde çılgın arkadaşları bulunan, motosiklet kullanmaya bayılan, Fotoğraf çekmeyi ve kendini geliştirmeyi seven, vakit buldukça kitaplara sarılan ve her türlü kitap önerisine açık olan, hayata elinden geldiği kadar olumlu bakmaya çalışan, lojistik sektöründe kendi aracı ile yük taşımacılığı yapan, plansız yolculuk yapmayı seven, w126 300 Sel mercedes hastası, sürekli yeni insanlarla tanışmak isteyen bir kişiyim.

Sadece bu kadarıyla sınırlı değil fakat başlangıç için bu kadar bilgi yeter sanırım, gerisini tanıdıkça öğrenirsiniz veya öğrenemezsiniz. Bu tamamen sizin davranış ve konuşma şeklinize kalmış bir şey.

 

Buraya çok sık yazamasam da iyi günlerde görüşmek ümidiyle.

 

Mutlu Günler :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>